Listy startowe Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzost Polski

W dniu 3 lipca w Rybniku, Rawiczu i Krośnie odbędą się eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski

Podajemy aktualne listy startowe:

RYBNIK

1

Przemysław Giera

KS ROW Rybnik SA

2

Mateusz Tonder

ZKŻ SSA Zielona Góra

3

Lars Skupień

KS ROW Rybnik SA

4

Przemysław Liszka

WTS SA Wrocław

5

Dawid Wawrzyniak

GKM Grudziądz SA

6

Kamil Wieczorek

GKM Grudziądz SA

7

Marcin Turowski

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

8

Wiktor Lampart

KM Cross Lublin

9

Norbert Krakowiak

GTM START Gniezno

10

Igor Kopeć-Sobczyński

KS Toruń SA

11

Damian Stalkowski

GTM START Gniezno

12

Marcin Kościelski

KS Toruń SA

13

Kamil Nowacki

TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

14

Rafał Karczmarz

Stal Gorzów SA

15

Marcel Studziński

TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

16

Hubert Czerniawski

Stal Gorzów SA

R1

Maciej Kuromonow

KŻ Orzeł Łódź

R2

Kamil Kamiński

Mateusz Tudzież

TS Kolejarz Opole

KS ROW Rybnik SA

Awans - 4 zawodników

 

RAWICZ

1

Szymon Szlauderbach

KS Unia Leszno

2

Jakub Miśkowiak

KŻ Orzeł Łódź

3

Wikotr Trofymov

Unia Leszno SSA

4

Mateusz Błażykowski

KŻ Orzeł Łódź

5

Mateusz Bartkowiak

KS Stal Gorzów

6

Dominik Kossakowski

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

7

Damian Lotarski

GKM Grudziądz SA

8

Karol Żupiński

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

9

Damian Pawliczak

ZKŻ SSA Zielona Góra

10

Alan Szczotka

KS Stal Gorzów 

11

Sebastian Niedźwiedź

ZKŻ SSA Zielona Góra

12

Maksymilian Bogdanowicz

GTM START Gniezno

13

Tomasz Orwat

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

14

Marek Lutowicz

PSŻ Poznań

15

Arkadiusz Potoniec

Aureliusz Bieliński

Speedway Stal Rzeszów SA

16

Mateusz Jagła

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

R1

Denis Zieliński

GKM Grudziądz SA

R2

Tymoteusz Picz

KS Unia Leszno

Awans: 4 zawodników + 1 rezerwowy

 

KROSNO

1

Kamil Kiełbasa

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

2

Michał Gruchalski

Włókniarz Czestochowa SA

3

Patryk Wojdyło

WTS SA Wrocław

4

Bartłomiej Kowalski

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

5

Mateusz Cierniak

Unia Tarnów ŻSSA

6

Patryk Rolnicki

Unia Tarnów ŻSSA

7

Alex Zgardziński

Mateusz Świdnicki

ZKŻ SSA Zielona Góra

Włókniarz Częstochowa SA

8

Piotr Pióro

Dawid Rempała

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

Unia Tarnów ŻSSA

9

Jarosław Krzywosz

TS Kolejarz Opole

10

Oskar Bober

KM Cross Lublin

11

Aureliusz Bieliński

Michał Curzytek

Speedway Stal Rzeszów SA

12

Patryk Fajfer

KŻ Polonia Piła

13

Emil Peroń

KM Cross Lublin

14

Bartosz Świącik

Krystian Stefanów

Włókniarz Czestochowa SA

KSM Krosno

15

Kevin Fajfer

Konrad Stec

PSŻ Poznań

KSM Krosno

16

Adrian Woźniak

Włókniarz Czestochowa SA

R1

Konrad Stec

Mateusz Pacek

KSM Krosno

TS Kolejarz Opole

R2

Mateusz Rząsa

Dominik Majchrzak

Speedway Stal Rzeszów SA

Włókniarz Częstochowa SA

Awans: 3 zawodników + 1 rezerwowy

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

Fundacja Marcina Gortata wspiera Tomasza Golloba – Nowa aukcja na Allegro Charytatywni
Licytacja koszulki oraz piłki do koszykówki przekazanej przez fundację Marcina... więcej
Nowa aukcja dla Mistrza na Allegro Charytatywni
Tym razem konto zawodnika wspomogą środki z licytacji plakatu. Plakat... więcej
35 tys. sprzedanych biletów na Grand Prix w Warszawie
Choć do majowej inauguracji cyklu Grand Prix zostało jeszcze ponad 200 dni,... więcej
Podium bez Polaka w tym sezonie nie było. Biało-czerwoni zdobyli worek medali
Złoci juniorzy, srebrni seniorzy zarówno w mistrzostwach świata jak i Europy, a... więcej
KONKURS OFERT - PZM zaprasza firmy audytorskie - badanie Klubów
KONKURS OFERTPolski Związek Motorowy  zaprasza firmy audytorskie wpisane... więcej
Biuletyn PZM - Październik 2018
Drodzy Czytelnicy! Koniec lata oraz początek jesieni to jeden z... więcej
Tai Woffinden: najlepsze Grand Prix jest w Warszawie!
Tai Woffinden po raz trzeci w karierze został mistrzem świata. Wcześniej... więcej
Ruszyła sprzedaż biletów na 2019 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND na PGE Narodowym
Piąta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie... więcej
#Mistrzjestjeden
Tylu kibiców na trybunach w Bydgoszczy nie było od kiedy Tomasz Gollob został... więcej
LAUREACI GALI PGE EKSTRALIGI 2018
Bartosz Zmarzlik, Leon Madsen, Stanisław Chomski, Bartosz Smektała, Jakub... więcej

Strony

- Archiwum

Strony