Listy startowe Brązowego Kasku

Podajemy listy startowe el. Brązowego Kasku

LUBLIN

1

Emil Peroń

KM Cross Lublin

2

Mateusz Tonder

ZKŻ SSA Zielona Góra

3

Wiktor Lampart

KM Cross Lublin

4

Przemysław Konieczny

Unia Tarnów ŻSSA

5

Igor Kopeć-Sobczyński

KS Toruń SA

6

Kamil Nowacki

TŻ Ostrovia SA

7

Patryk Wojdyło

WTS SA Wrocław

8

Marcel Studziński

Eryk Borczuch

KS Stal Gorzów

KM Cross Lublin

9

Wiktor Trofymov

Unia Leszno SSA

10

Jarosław Krzywosz

TS Kolejarz Opole

11

Szymon Szlauderbach

KS Unia Leszno

12

Tymoteusz Picz

KS Unia Leszno

13

Mateusz Błażykowski

Orzeł Łódź

14

Kamil Kiełbasa

Bartłomiej Kowalski

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

15

Mateusz Świdnicki

SCKM Włókniarz Częstochowa

16

Piotr Pióro

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

R

Eryk Borczuch

Damian Lotarski

KM Cross Lublin

GKM Grudziądz SA

R

Damian Lotarski

Kamil Kiełbasa

GKM Grudziądz SA

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

AWANS DO FINAŁU:  8 zawodników + 1 zawodnik rezerwowy

 

RYBNIK

1

Przemysław Giera

KS ROW Rybnik SA

2

Norbert Krakowiak

GTM Start Gniezno

3

Przemysław Liszka

WTS SA Wrocław

4

Damian Stalkowski

GTM Start Gniezno

5

Nikodem Bartoch

TŻ Ostrovia SA

6

Marcin Turowski

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

7

Adrian Woźniak

Włókniarz Czestochowa SA

8

Karol Żupiński

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

9

Alan Szczotka

KS Stal Gorzów

10

Hubert Czerniawski

Mateusz Tudzież

Stal Gorzów Wlkp. SA

KS ROW Rybnik SA

11

Jakub Miśkowiak

Orzeł Łódź

12

Rafał Karczmarz

Stal Gorzów Wlkp. SA

13

Kacper Pludra

KS Unia Leszno

14

Tomasz Orwat

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

15

Dominik Kubera

KS Unia Leszno

16

Damian Pawliczak

ZKŻ Zielona Góra

R

Mateusz Tudzież

Mateusz Jagła

KS ROW Rybnik SA

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

R

Mateusz Jagła

Adrian Bialk

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

Włókniarz Częstochowa SA

AWANS DO FINAŁU: 8 zawodników + 1 zawodnik rezerwowy

 

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

Mecz Polska - Australia w Pile 1 maja 2018 r.
Polski Związek Motorowy powołuje na Mecz Reprezentacji: Polska –... więcej
Listy startowe Brązowego Kasku
Podajemy listy startowe el. Brązowego KaskuLUBLIN1Emil PerońKM Cross... więcej
Złoty Kask - Finał w Pile - 19.04.2018 - lista startowa
Lista startowa Finału ZK ‘18Finał Złotego Kasku odbedzie się w Pile w... więcej
Kup bilet na starcie Polaków z Australią
Już 1 maja o godz. 18:00 w Pile, dojdzie do żużlowego pojedynku reprezentacji... więcej
Krzysztof Kasprzak z dziką kartą w Warszawie
Krzysztof Kasprzak otrzymał przechodnią dziką kartę na 2018 PZM Warsaw FIM... więcej
Przekaż 1% Fundacji PZM
Okres rozliczania dochodów za 2017 rok to okazja do wsparcia potrzebujących... więcej
GLS Poland Oficjalnym Partnerem PGE Ekstraligi
Firma kurierska GLS Poland została Oficjalnym Partnerem PGE Ekstraligi. Umowę... więcej
Wyniki egzaminu na certyfikat "Ż" w Grudziądzu
W dniu 30.03.2018 r. w Grudziądzu odbył się egzamin na certyfikat "Ż... więcej
„PGE Narodowy nas poniesie”: Janowski i Pawlicki chcą dać show w Warszawie
Maciej Janowski i Przemysław Pawlicki już nie mogą doczekać się pierwszej rundy... więcej

Strony

- Archiwum