Program Promocyjny IAME Series Poland

Seria IAME SERIES wchodzi do Polski!

IAME z przyjemnością ogłasza narodziny nowej współpracy z polską firmą LRC Promotion, której celem jest uruchomienie i rozwój programu promocyjnego IAME Series Poland.

To nowe wyzwanie i kontynuacja udanego programu IAME Series na arenie międzynarodowej. Od czasu wprowadzenia projektu X30 Challenge, teraz odświeżonego do IAME Series, opracowaliśmy udane serie kartingowe w całej Europie, Azji, Oceanii, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i Północnej.

Każde wprowadzenie serii jest nowym celem i oferuje wiele satysfakcji, dlatego IAME dokłada wszelkich starań, wspierając działania LRC Promotion, aby osiągnąć szybki i zasłużony sukces w Polsce oraz stworzyć nową grupę kierowców gotowych do udziału w wydarzeniach krajowych i uzyskać ich kwalifikacje do udziału w IAME International Final.

Organizator programu promocyjnego IAME Series Poland wkrótce otrzyma pierwszą dostawę silników i zorganizuje dni testowe oraz pokazy otwarte dla wszystkich zainteresowanych kierowców i zespołów. Na 2018 r. zaplanowano 2 wydarzenia, a IAME będzie uczestniczyło w zapewnieniu jeszcze większej pomocy dla promotorów LRC i kierowców w kwestiach technicznych, doradztwie i badaniach kontrolnych.

Karol Lubas (Dyrektor Generalny IAME Series Poland) :

„Mam zaszczyt oficjalnie ogłosić powstanie LRC Promotion. Wykorzystując doświadczenia zebrane na najwyższym światowym poziomie, postawiliśmy sobie za cel wprowadzenie nowych standardów rywalizacji kartingowej w Polsce oraz otwieranie zawodnikom, pasjonatom, zespołom bramy rozwoju. Na uznanie zasługuje IAME, które obdarzyło nas zaufaniem mianując na dystrybutora produktów w Polsce i prowadzenia przedsięwzięcia jakim jest program promocyjny IAME Series Poland. Jest to jedna z najsilniejszych serii świata obecna w ponad 25 krajach!

Wspólne wartości, jak też praca wykonywana przez nasz zespół i partnerów, którzy tylko przez ostatni miesiąc zbudowali fundament nowego rozdziału polskiego kartingu to dobry prognostyk. Projekt jest długotrwały i osiągnięcie odpowiedniego pułapu wiąże się z procesem. Od teraz na bieżąco będziemy informować o przebiegu prac.”
 

Karting: 
Share

News

Ruszył europejski projekt dla dziewczyn #TheGirlsOnTrack!
Genewa, 7 marca 2018 r. – podczas targów motoryzacyjnych Geneva Motor... więcej
,
Program Promocyjny IAME Series Poland
Seria IAME SERIES wchodzi do Polski!IAME z przyjemnością ogłasza narodziny... więcej
Wykaz licencji Klubowych 2018 w sporcie kartingowym.
Wykaz licencji klubowych 2018 w sporcie kartingowym.
Sukces zimowej edycji "Karting Camp Tarnów 2018"
 Ponownie sport kartingowy był bardzo popularny podczas ferii w mieście.... więcej
Seminarium Sędziów Sportu Kartingowego 2018
GKSK informuje , ze w dniach 17-18 marca 2018r. odbędzie się seminarium sędziów... więcej
Odszedł Jerzy Szatlach
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas Jerzy... więcej
KADRA NARODOWA 2018 w sporcie kartingowym
Kadra Narodowa, Kadra Polskiego Związku Motorowego 2018 w sporcie kartingowym/... więcej

Strony

- Archiwum

KMP

Strony