Program Promocyjny IAME Series Poland

Seria IAME SERIES wchodzi do Polski!

IAME z przyjemnością ogłasza narodziny nowej współpracy z polską firmą LRC Promotion, której celem jest uruchomienie i rozwój programu promocyjnego IAME Series Poland.

To nowe wyzwanie i kontynuacja udanego programu IAME Series na arenie międzynarodowej. Od czasu wprowadzenia projektu X30 Challenge, teraz odświeżonego do IAME Series, opracowaliśmy udane serie kartingowe w całej Europie, Azji, Oceanii, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i Północnej.

Każde wprowadzenie serii jest nowym celem i oferuje wiele satysfakcji, dlatego IAME dokłada wszelkich starań, wspierając działania LRC Promotion, aby osiągnąć szybki i zasłużony sukces w Polsce oraz stworzyć nową grupę kierowców gotowych do udziału w wydarzeniach krajowych i uzyskać ich kwalifikacje do udziału w IAME International Final.

Organizator programu promocyjnego IAME Series Poland wkrótce otrzyma pierwszą dostawę silników i zorganizuje dni testowe oraz pokazy otwarte dla wszystkich zainteresowanych kierowców i zespołów. Na 2018 r. zaplanowano 2 wydarzenia, a IAME będzie uczestniczyło w zapewnieniu jeszcze większej pomocy dla promotorów LRC i kierowców w kwestiach technicznych, doradztwie i badaniach kontrolnych.

Karol Lubas (Dyrektor Generalny IAME Series Poland) :

„Mam zaszczyt oficjalnie ogłosić powstanie LRC Promotion. Wykorzystując doświadczenia zebrane na najwyższym światowym poziomie, postawiliśmy sobie za cel wprowadzenie nowych standardów rywalizacji kartingowej w Polsce oraz otwieranie zawodnikom, pasjonatom, zespołom bramy rozwoju. Na uznanie zasługuje IAME, które obdarzyło nas zaufaniem mianując na dystrybutora produktów w Polsce i prowadzenia przedsięwzięcia jakim jest program promocyjny IAME Series Poland. Jest to jedna z najsilniejszych serii świata obecna w ponad 25 krajach!

Wspólne wartości, jak też praca wykonywana przez nasz zespół i partnerów, którzy tylko przez ostatni miesiąc zbudowali fundament nowego rozdziału polskiego kartingu to dobry prognostyk. Projekt jest długotrwały i osiągnięcie odpowiedniego pułapu wiąże się z procesem. Od teraz na bieżąco będziemy informować o przebiegu prac.”
 

Karting: 
Share

News

MACIEJ SZYSZKO NADAL LIDEREM KARTINGOWYCH MISTRZOSTW WŁOCH
W miniony weekend bracia Szyszko ścigali się w Sarno, gdzie odbyła się druga... więcej
Regulamin Uzupełniajacy 3 Seria Rotax Max challenge Poland
Regulamin Uzupełniający 3 Seria Rotax Max Challenge Poland, 29-30.06.2018r.,... więcej
Komunikat 6.2018 RODO
Komunikat 6.2018 RODO załączniki.https://www.pzm.pl/komunikat/gksk/komunikat-... więcej
,
Pierwsze nominacje Rokersów
Areną trzeciej rundy kartingowej serii Rok Cup Poland 2018 był tor Wallrav Race... więcej
Uwaga! Informacja praktyczna dla uczestniczek eliminacji Girls on Track – Karting Challenge w Rzeszowie
Drugie, a zarazem ostatnie polskie eliminacje projektu Girls on Track –... więcej
Regulamin Uzupełniający, 4 Seria Rok Cup Poland.
Regulamin Uzupełniający 4 Seria Rok Cup Poland, Toruń, 23-24.06.2018r.https://... więcej
Karting - slalom dla dziewczyn. Pierwsze eliminacje w Tychach za nami!
Wystarczyło przyjść 26 lub 27 maja do Gemini Park w Tychach, żeby spróbować... więcej

Strony

- Archiwum

Strony