Eliminacje Srebrnego Kasku zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2017 odbędą się w Ostrowie Wlkp., Bydgoszczy i Krakowie.
Termin zawodów: 12.04.2017 r.
W Mistrzostwach Świata i Europy wystartują zawodnicy wyłonieni z zawodów kwalifikacyjnych wg następujących zasad:
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – 5 zawodników:
Zwycięzca TZKJ 2016 - Daniel Kaczmarek
miejsca od 1 do 3 z finału SK ’17 - 3 zawodników
nominacja GKSŻ - 1 zawodnik
Podajemy listy startowe:
OSTRÓW WLKP. |
||
1 |
Kamil Nowacki |
KS Stal Gorzów |
2 |
Alan Szczotka |
KS Stal Gorzów |
3 |
Damian Dróżdż |
WTS SA Wrocław |
4 |
Marcel Studziński |
KS Stal Gorzów |
5 |
Dominik Kubera |
Unia Leszno SSA |
6 |
Sebastian Niedźwiedź |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
7 |
Bartosz Smektała |
Unia Leszno SSA |
8 |
Arkadiusz Potoniec |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
9 |
Norbert Krakowiak |
KS Toruń SA |
10 |
Patryk Fajfer |
GTM START Gniezno |
11 |
Daniel Kaczmarek |
KS Toruń SA |
12 |
Marcin Kościelski |
KS Toruń SA |
13 |
Mateusz Rujner |
GKM Grudziądz SA |
14 |
Marek Lutowicz |
RKS Kolejarz Rawicz |
15 |
Dawid Wawrzyniak |
GKM Grudziądz SA |
16 |
Kamil Wieczorek |
GKM Grudziądz SA |
R1 |
Jędrzej Zając |
TŻ OSTROVIA SA |
R2 |
Damian Pawliczak |
ZKŻ Zielona Góra |
AWANS DO FINAŁU: 6 zawodników |
BYDGOSZCZ |
||
1 |
Patryk Sitarek |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
2 |
Rafał Karczmarz |
KS Stal Gorzów |
3 |
Tomasz Orwat |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
4 |
Hubert Czerniawski |
KS Stal Gorzów |
5 |
Mateusz Burzyński |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
6 |
Dominik Kossakowski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
7 |
Alex Zgardziński |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
8 |
Aureliusz Bieliński |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
9 |
Przemysław Liszka |
WTS SA |
10 |
Wiktor Lis |
KS Unia Leszno |
11 |
Igor Kopeć - Sobczyński |
KS Toruń SA |
12 |
Szymon Szlauderbach |
KS Unia Leszno |
13 |
Kacper Woryna |
KS ROW Rybnik SA |
14 |
Damian Stalkowski |
GTM Start Gniezno |
15 |
Kevin Fajfer |
GTM Start Gniezno |
16 |
Kacper Grzegorczyk |
KŻ Victoria Piła |
R1 |
Marcin Turowski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
R2 |
Paweł Staniszewski |
KŻ Victoria Piła |
AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników + 1 rezerwowy (R1 W FINALE) |
|
KRAKÓW |
|
1 |
Oskar Bober |
WTS SA Wrocław |
2 |
Michał Gruchalski |
SCKM Włókniarz Częstochowa |
3 |
Maksym Drabik |
WTS SA Wrocław |
4 |
Oskar Polis |
SCKM Włókniarz Częstochowa |
5 |
Mike Trzensiok |
GKM Grudziądz SA |
6 |
Robert Chmiel |
KS ROW Rybnik SA |
7 |
Eryk Borczuch |
KM CROSS Lublin |
8 |
Lars Skupień |
KS ROW Rybnik SA |
9 |
Mateusz Rząsa |
Speedway Stal Rzeszów SA |
10 |
Patryk Wojdyło |
Speedway Stal Rzeszów SA |
11 |
Kamil Kamiński |
TS Kolejarz Opole |
12 |
Wiktor Lampart |
Speedway Stal Rzeszów SA |
13 |
Kacper Konieczny |
Unia Tarnów ŻSSA |
14 |
Michał Piosicki |
KŻ Orzeł Łódź |
15 |
Michał Nowiński |
Unia Tarnów ŻSSA |
16 |
Patryk Rolnicki |
Unia Tarnów ŻSSA |
R1 |
Emil Peroń |
KM CROSS Lublin |
R2 |
Bartosz Świącik |
SCKM Włókniarz Częstochowa |
AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników + 1 rezerwowy (R2 W FINALE) |
- Archiwum