Powroty na lubelski tor - turniej o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej

Już w najbliższą niedzielę (14.08.2016 r.) na lubelskim torze odbędzie się turniej o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który będzie stanowił indywidualne mistrzostwa bezpośredniego zaplecza Ekstraligi. Przed lubelską publicznością zaprezentują się zawodnicy, których w przeszłości mieli już okazję dopingować kibice z Lublina.

Aż siedmiu zawodników, którzy w niedzielę staną na starcie zawodów o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, miało okazję chociażby przez jeden sezon jeździć w plastronie lubelskich klubów. Najdłuższym stażem, a tym samym najlepszą znajomością toru, może pochwalić się Daniel Jeleniewski, który otrzymał dziką kartę na niedzielne zawody. Popularny Jeleń reprezentował barwy swojego rodzinnego miasta w latach 1999-2007, a następnie w sezonach 2012-2013.

Paweł Miesiąc to drugi zawodnik, który może pochwalić się lepszą znajomością toru przy Alejach Zygmuntowskich. Zawodnik, który w tym sezonie jest bezsprzecznym liderem Kolejarza Opole, reprezentował barwy Lublina w latach 2011-2013. Dwuletnie epizody z lubelskim klubem zapisali w swoich karierach uważani za jednych z faworytów do zwycięstwa: Robert Miśkowiak (sezony 2012 i 2014) oraz Magnus Zetterstroem (1999 i 2002). Z kolei trójka zawodników, którzy znajdują się na liście startowej niedzielnych zawodów, przez rok była związana kontraktem z klubem z Lublina. Są to: Dawid Lampart (2014), Joonas Kylmaekorpi (2005) oraz Hans Andersen (2003).

Przypominamy, że już w niedzielę do Lublina zawitają najlepsi zawodnicy Nice Polskiej Ligi Żużlowej pod względem średniej biegopunktowej. Zgromadzona stawka jest na tyle atrakcyjna, że trudno wymienić jednego faworyta do zwycięstwa. Zawody odbędą się w międzynarodowej obsadzie. Oprócz Polaków w zawodach udział wezmą reprezentanci Łotwy, Szwecji oraz Danii. Start do pierwszego biegu o 16:30. Bramy stadionu będą otwarte od godziny 15:00.

Bilety na to atrakcyjnie zapowiadające się wydarzenie znajdują się już w przedsprzedaży na stronie eventim.pl oraz w sieci sklepów Empik, MediaMarkt oraz Saturn na terenie całej Polski. Organizatorzy, z myślą o kibicach, przygotowali niezwykle atrakcyjne ceny biletów: 25 zł bilet normalny oraz 15 zł bilet ulgowy (przysługuje młodzieży uczącej się do 26-ego roku życia, a także kobietom, emerytom i rencistom). Przedsprzedaż biletów w dniu zawodów (niedziela, 14.08.2016 r.) będzie prowadzona także w jednej z kas od godziny 10:00. Program zawodów do nabycia w cenie 5 zł.

W dalszym ciągu dostępne są również pakiety, które zawierają wejściówki na dwie imprezy: Puchar Nice PLŻ oraz mecz Polska - Dania. Dostępne są one wyłącznie w przedsprzedaży internetowej w cenach: 50 zł pakiet normalny, 30 zł pakiet ulgowy. W dniu zawodów o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej w kasach będzie można także nabywać bilety na mecz Polska - Dania, ale nie będą już dostępne pakiety.

www.nice.pl

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Madsen wygrywa w Bydgoszczy. Duńczyk liderem cyklu
Za nami druga, niezwykle emocjonującą runda cyklu Tauron SEC 2020. Piękniejący... więcej
Północ – Południe. Ciekawe zawody w Gdańsku. Świetny zwiastun nadchodzącego sezonu
Już w ten weekend rusza eWinner 1. Liga. Mecz Północ – Południe miał nas... więcej
Madsen wygrywa w Toruniu
Toruń czuł głód wielkiego żużla już od co najmniej kilku miesięcy. Emocje na... więcej
Rusza cykl TAURON SEC! [INFORMACJE DLA KIBICÓW]
Najnowocześniejszy żużlowy obiekt świata - toruńska Motoarena - będzie... więcej
Tauron SEC 2020 - seria Finałów w Polsce !
Żużlowa sytuacja wyjątkowaKoronawirus dyktuje ostatnio warunki na całym świecie... więcej
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 15 maja 2021 roku
Bilety na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zachowują ważność... więcej
Rywalizacja o tytuł mistrza Europy zaplanowana na 5 grudnia 2020
Speedwayevents.pl w porozumieniu z FIM Europe i Polskim Związkiem Motorowym... więcej
Unia Tarnów wygrała Wirtualny Puchar PolskiZuzel.pl!
Niesamowite emocje w wielkim finale Wirutalnego Pucharu PolskiZuzel.pl. W... więcej
,
Finałowy weekend Wirtualnego Pucharu Polskizuzel.pl
Właśnie rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Wirtualnym pucharze polskizuzel.... więcej
Wirtualny Puchar Polskizuzel.pl
Już dziś ruszają rozgrywki Wirtualnego Pucharu Polskizuzel.plSpeedway Challenge... więcej

Strony

- Archiwum