II Rekordowy Weekend Quadowy - zlot z okazji 15. urodzin ATV Polska

Już za kilka dni rozpoczną się obchody 15 lat istnienia największego w Polsce stowarzyszenia zrzeszającego miłośników quadów.

Czterdzieści hektarów powierzchni toru offroadowego w Dąbrowie Górniczej czeka już na quadowców. To właśnie na nim już w ten weekend, 17-18 września, odbędą się offroadowe obchody 15. urodzin Stowarzyszenia ATV Polska, organizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem MotoDąbrowa i firmą Hurtownia Adrenaliny. Będzie to drugi urodzinowy zlot ATV Polska pod nazwą REKORDOWY WEEKEND QUADOWY.

Quadowcy postanowili godnie uczcić 15. rocznicę powstania pierwszej i zarazem największej w Polsce organizacji skupiającej miłośników quadów – Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców ATV Polska. Na owe święto zaplanowano: paradę quadów, konkursy, zabawy, wystawy, koncert, pokaz sztucznych ogni, wyścig SPRINT RALLY, spotkania z czołowymi zawodnikami Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch oraz wiele innych atrakcji jak np. możliwość przejażdżki czołgiem. Po zawodach SPRINT RALLY wszyscy uczestnicy, którzy staną na starcie wyścigu wezmą udział w losowaniu wspaniałej nagrody, jaką jest "Darmowy udział w SAHARA RALLY październik 2016"!

Niezwykle ważnym punktem uroczystości będzie próba pobicia rekordu Polski w liczbie zgromadzonych w jednym miejscu pojazdów ATV i UTV. Obecny rekord został ustanowiony podczas 10. urodzin ATV Polska. Wówczas do Częstochowy przybyło aż 228 quadów! Organizatorzy wierzą, że w tym roku uda się pobić ten rekord.

Wieczorne chwile umili koncert zespół OBERSCHLESIEN. Składa się on z sześciu doświadczonych muzyków, starających się pokazać śląską tożsamość w nowym świetle. Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej, piszą piosenki o radości życia, etosie pracy górnika, rozstaniach i powrotach, ludzkich słabościach, kobietach, motocyklach.

Zapraszamy wszystkich, którzy przez te wszystkie lata byli z nami, wspierali nas, a także godnie reprezentowali barwy Stowarzyszenia ATV Polska w zawodach oraz na imprezach krajowych i zagranicznych. W Zlocie z okazji 15. urodzin ATV Polska udział może wziąć każdy, bez znaczenia, czy posiada quada, czy też dopiero myśli o jego zakupie. Wszyscy fani quadów są mile widziani. To będzie weekend niezapomnianych wrażeń.
 

Karta zgłoszeniowa oraz szczegółowy harmonogram dostępne są na Forum ATV Polska http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?p=890660#p890660
 

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebook’u https://www.facebook.com/PSC.ATVPolska/

Motocykle: 
Słowa kluczowe: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Kursokonferencja sędziowska
Uprzejmie informujemy, że w dniach 29 lutego/01 marca 2020 r. oraz 14/15 marca... więcej
ORLEN Team podsumował Rajd Dakar 2020
Zawodnicy ORLEN Team mają za sobą tysiące kilometrów na nowych trasach Rajdu... więcej
Sukces Polaków w Africa Eco Race
Obchodzący dwudziestolecie kariery sportowej Jacek Czachor, pustynny Africa Eco... więcej
Mistrzostwa Świata SuperEnduro: Bolt bierze odwet za Riesę
Trzecia runda Mistrzostw Świata SuperEnduro w Hiszpanii należała do Billy’... więcej
Etapowe podium Jacka Czachora
Trzeci czas przejazdu na przedostatnim OSie Africa Eco Race uzyskał Jacek... więcej
Jacek Czachor wraca do pierwszej piątki Africa Eco Race
Jacek Czachor po raz kolejny udowodnił, że jest w rewelacyjnej formie.... więcej
Dakar 2020: Udany start Polaków!
Dakar po raz 42. Trasa tegorocznej edycji Dakaru prowadziła z miasta Dżudda na... więcej
ORLEN Team na mecie rajdu Dakar
12 dni rywalizacji na dystansie 7500 kilometrów, z czego 5000 stanowiły odcinki... więcej
Dakar: etapowe zwycięstwo Rafała Sonika
Na taki etap od początku tegorocznego Dakaru czekał Rafał Sonik. Ponad 150km... więcej
Polacy w TOP 10 Africa Eco Race
Po wczorajszych problemach na trasie, dzisiaj reprezentanci misji „Uratuję... więcej

Strony

- Archiwum