Kontakt

Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej sp. z o.o. w Lublinie

20-064 Lublin, ul. B. Prusa 8, lublin@pzm.pl

Tel. 81 53 34 204 - PZM OZDG LUBLIN
Tel. 81 74 78 493, fax 81 53 34 300

Facebook

Partnerzy

                

OZDG (Spółka zarządzająca): 
Share

Szanowni Państwo!

W grudniu 2016 roku minęło 8 lat od powstania Fundacji Polskiego Związku Motorowego. Przez ten okres zebraliśmy 467 774 zł 61 gr. Z tego prawie 420 000 zł już zostało wydane na pomoc: ofiarom wypadków drogowych, poszkodowanym w wypadkach sportowcom sportów motorowych, oraz młodzieży, która dzięki Państwa ofiarności mogła skorzystać z edukacji komunikacyjnej.

Serdecznie dziękuję za przekazane w 2016 roku darowizny finansowe na realizację naszych celów. Nie jest łatwo zbierać środki finansowe na działalność naszej Fundacji, ponieważ organizacji pożytku publicznego jest bardzo wiele, a potrzeb społecznych wymagających wsparcia finansowego jeszcze więcej. Wiemy to na podstawie treści telefonów odbieranych codziennie. Zważywszy na skalę potrzeb społecznych nasza wspólna pomoc to kropla w morzu potrzeb, ale z drugiej strony, dzięki Państwa wrażliwości na potrzeby ofiar wypadków, wielu osobom poszkodowanym w tych wypadkach udało się pomóc w procesie rehabilitacji. Najciężej poszkodowani są rehabilitowani przez wiele lat, a czasami całe życie.

O szczegółach naszej akcji wsparcia informujemy na stronie internetowej http://fundacja.pzm.pl .

Z tego powodu Państwa pomoc jest nadal niezbędna i tak cenna. Każda złotówka przekazana Fundacji jest wydatkowana na wskazany przez Państwa cel. Każda złotówka daje komuś szansę powrotu do zdrowia i sprawności, a to znaczy, że jest to złotówka bezcenna.

 

Szanowni Państwo!

Trwa okres rozliczania dochodów za 2016 rok. Jest to kolejna okazja wsparcia potrzebujących. Prosimy pamiętać o Fundacji Polskiego Związku Motorowego. W formularzu PIT wystarczy wpisać nr KRS 0000302278 . Tylko tyle, a daje komuś szansę na powrót do zdrowia.

 

Z wyrazami najwyższego szacunku
Cezary Droszcz

PRACA: Mechanik - Diagnosta samochodowy

 

 

Polski Związek Motorowy

OZDG Sp. z o.o. w Lublinie

Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje kandydata na stanowisko:

Mechanik - Diagnosta samochodowy

Miejsce pracy: Parczew

WYMAGANIA