Kadra Narodowa

Kadra Narodowa Młodzik (2021):      

1. Belusiak Franciszek,  TTSK K-TEAM Tarnów

2. Beszterda Iwo,  Automobilklub Leszczyński

3. Gryc Bruno,  Automobilklub Polski

4. Kasprzycki Marcel,  Automobilklub Wielkopolski

5. Kiwalski Jakub,  Automobilklub Leszczyński

6. Kosiba Antoni,  Automobilklub Wielkopolski

7. Ociepa Juliusz,  Automobilklub Wielkopolski

8. Pomocki Michał,  Automobilklub Wielkopolski

9. Rogowski Aleksander,  Automobilklub Rzemieślnik

  Kadra Narodowa Junior (2021):

1.  Gładysz Maciej,  TTSK K-TEAM Tarnów

2. Grabowski Łukasz,  Automobilklub Rzemieślnik

3. Hałatnik Franciszek,  Automobilklub Leszczyński

4. Ibsen Tomasz,  Automobilklub Polski

5. Przyrowski Jan,  Automobilklub Leszczyński

6. Turoboyski Kacper,  Automobilklub Leszczyński

7. Wiśniewski Gustaw,  Automobilklub Rzemieślnik

8. Aulejtner Dawid, Automobilklub Wschodni.

9. Obst Maksymilian, Automobilklub Wielkopolski.

Kadra Narodowa Senior (2021)       

1. Bielecki Kacper,  UKS Moto-Kart Energetyk

2. Donica Patryk,  Automobilklub Rzemieślnik

3. Glac Jerzy,  Automobilklub Wielkopolski

4. Grabowski Kamil,  HAWI Racing Team

5. Grzywacz Bartosz,  Automobilklub Wielkopolski

6. Janczewski Sebastian,  Automobilklub Rzemieślnik

7. Janicki Adrian,  Automobilklub Wielkopolski

8. Kręt Karol,  Automobilklub Wschodni

9. Ksiądz Tymoteusz,  Automobilklub Cieszyński

10. Kucharczyk Tymoteusz,  Automobilklub Beskidzki

11. Liwiński Dawid,  Automobilklub .Leszczyński

12. Maślakiewicz Dawid,  Automobilklub Leszczyński

13. Murański Sławomir,  Auto Moto Klub Wrocławski

14. Nadolski Kacper,  Automobilklub Wielkopolski

15. Palmirski Franciszek,  Automobilklub Wielkopolski

16. Pasiewicz Karol ,  Automobilklub Wielkopolski

17. Piekutowski Bartłomiej Automobilklub Rzemieślnik

18. Protasiewicz Piotr,  WallraV Racig Club

19. Pyłka Oliwier,  Automobilklub Polski

20. Rajski Jakub,  Automobilklub Wielkopolski

21. Siemiątkowski Kacper,  Automobilklub Polski

22. Stadnik Wojciech, WallraV Racing Club

23. Świerzaczyński Piotr, Automobilklub Rzemieślnik

24. Tyrakowski Olaf,  Automobilklub Wielkopolski

25. Wilczyński Tomasz,  Automobilklub Leszczyński

26. Wójcik Jakub,  Automobilklub Rzemieślnik

27. Wójcik Kinga,  Automobilklub Radomsk

28. Zbigniew Marek,  Automobilklub Śląski

29. Czepiel Karol, Automobilklub Wielkopolski

30. Spinkiewicz Jerzy, Automobilklub Rzemieślnik.

Karting: 

WYKAZ ZADAŃ DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI W 2018 ROKU

1. 2018-09-19 2018-09-20 Zgrupowanie szkoleniowe Bydgoszcz - Polska  

News

Regulamin Uzupełniający 5 i 6 rundy Rok Cup Poland, 26-27.08.2021r., Toruń
 Regulamin Uzupełniający 5 i 6 rundy Rok Cup Poland, 26-27.08.2021r.,... więcej
I Grand Prix Retro Kart Białystok
 Główna Komisja Sportu Kartingowego w imieniu sekcji kartingowej Retro... więcej
KOMUNIKAT Promotora Rotax Max Challenge Poland2021.
 KOMUNIKAT Promotora Rotax Max Challenge Poland 2021.
Trening Kartingowy - Tor "POZNAŃ"
Trening Kartingowy - Tor "POZNAŃ".
Regulamin Uzupełniający 4 runda Rok Cup Poland, 20-22.08.2021r., Poznań.
  Regulamin Uzupełniający. Zestawienie sędziów. Program... więcej
Slater i Antonelli mistrzami Europy 2021
W miniony weekend w hiszpańskiej Zuerze zakończyła się czwarta i ostatnia runda... więcej
Rok Cup ścigał się w Bydgoszczy
W miniony weekend w Bydgoszczy rozegrano trzecią odsłonę Rok Cup Poland. Na... więcej
Trwa Karting Camp Tarnów 2021 – Pierwszy krok w kartingu – Śladami Roberta Kubicy
Trwa Karting Camp Tarnów 2021. Jest to największy taki w Polsce realizowany... więcej
Czeska runda Rotax Max Challenge Poland
Kierowcy serii Rotax Max Challenge Poland rozegrali czwartą odsłonę rywalizacji... więcej
Czterech Polaków w finałach Kartingowych Mistrzostw Europy w Sarno.
Czterech polskich kierowców wystąpiło w wyścigach finałowych kategorii OK i OK... więcej
Regulamin Uzupełniający 5 Runda Rotax Max Challenge Poland, 06-08.08.2021r., Słomczyn
 Regulamin Uzupełniający, program minutowy. Zestawienie Sędziów.
Regulamin Uzupełniający 3 runda Rok Cup Poland, 22- 24.07.2021r. Bydgoszcz.
 Regulamin Uzupełniający Zestawienie sędziów Program minutowy... więcej

Strony

- Archiwum