Data

29.08.2019 do 31.08.2019

Numer rundy i ranga

6 runda MPPZM

Lokalizacja zawodów / imprezy

Polska

Konkurencja

Lista załóg / List of crews

VII Rajd Motocykli Zabytkowych im. Gwido Langera VI runda MPPZ motocykle
30-31.08.2019, Śląsk, Powiat Rybnicki , Lista prowizoryczna.
Lp. Kierowca / Pilot Marka Rok prod. Zdjęcie
1Dariusz Saleciak /
Inny / Other: Type below
MZ ETZ 2501088
2Artur Węgler /
MOTO-AUTO-KLUB
Motoconfort t31930
3Marian Jan SZCZYGIEŁ /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS PSM FUKS
NSU 601 TS1932
4Piotr Tubilewicz /
Federacja Zmotoryzowanych
Sokół 1000 m 1111934
5Paweł Kut / Agnieszka Kut
Automobilklub Rzeszowski NAGAR
Sokół 600 RT1936
6ALEKSANDER MAZANOWSKI /
Automobilklub Beskidzki Niezrzeszony
Harley-Davidson WLD Wl 1936
7Konrad Madej /
Federacja Zmotoryzowanych
Rudge Sports Special1937
8HENRYK GÓRECKI /
Towarzystwo Motocykli Dawnych Weteran Płock
Nsu 601 OSL1938
9dariusz bazaliński /
Automobilklub Cieszyński
harley dawidson wla 421943
10Jacek Konieczny /
Automobilklub Cieszyński
HARLEY-DAVIDSON WLA 421943
11Andrzej Kaszczuk / Anika Kaszczuk
Automobilklub Chełmski
Zundapp ks7501944
12wojciech adamik /
Automobilklub Cieszyński
harley- davidson WLC 7501949
13Tomasz Struzik /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
BSA B311951
14Konrad Kulak /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
Iż 49 Iż 491951
15Paweł Ciećwierz / Maria Ciećwierz
Towarzystwo Motocykli Dawnych Weteran Płock
BMW R67/2 turystyczny1953
16SZYMON REICHMAN /
PSM FUKS PSM FUKS
JAWA PERAK 111954
17Jolanta Madej /
Federacja Zmotoryzowanych
Simson AWO 425T1957
18krzysztof pałęga /
Automobilklub Śląski
iz 561958
19Marcin Lipiński / Katarzyna Lipińska
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
Jawa 250 353/041960
20Piotr Wojdyga / Agata Wojdyga
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
SHL M111961
21Tomasz Budzyński / Renata Budzyńska
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ ES 250/11961
22Jarosław Konieczny /
Automobilklub Cieszyński
Junak M101961
23Marcin Warda / Małgorzata Warda
Federacja Zmotoryzowanych
KMZ K - 7501962
24Kamil Deska / Katarzyna Deska
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ es 25011962
25Jacek Samborski /
Inny / Other: Type below
Junak M101962
26Marek Mulawa /
Automobilklub Cieszyński
RUS K-7501962
27Krzysztof Parzonka / Anna Jakubiec
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
JUNAK M 071964
28MARCIN TRZCINSKI /
Federacja Zmotoryzowanych
k750 k7501965
29Tomasz Reichman /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
MZ es1251965
30Jakub Cieńkowski /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ ES250/21968
31Grzegorz Dąbrowski / Piętka
Federacja Zmotoryzowanych
WSK M06 B11968
32Bartosz Czarnowski /
Automobilklub Toruński
WSK M06B11969
33Jerzy Tomasz Szymiczek /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
HONDA CL 3501971
34Łukasz Augustyn / Mateusz Augustyn
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
WSK, 175 M21W21973
35PAWEŁ JOŃCA / ANNA JOŃCA
Automobilklub Rzeszowski
BMW R901975
36Tomasz Karlicki /
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
Moto Guzzi 250 TS Motocykl1975
37Marczuk Adam /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ TS 250 Deluxe1975
38Jerzy Dąbrowski /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ TS 2501979
39Roman Kapłunow /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
Yamaha SR 5001980
40Michael Barć /
Automobilklub Rzeszowski NAGAR
WSK 125 Kos1981
41Michał Piekarski /
Automobilklub Rzeszowski NAGAR
WSK 1751983
42Krzysztof Szwajger / Anna Szwajger
SOS PZMot KM .Trole Warszawa
Honda CX 4001983
43Małgorzata Warda /
Federacja Zmotoryzowanych
Simson S51 Enduro 1986
44Jarosław Łosik / MAGDALENA OŚLIZŁO
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
MZ 250 ETZ 2501988
45Barbara Mulawa /
Automobilklub Cieszyński
SUZUKI LS 6501991
46Małgorzata Samborska /
Federacja Zmotoryzowanych
Yamaha xv250 Virago1993
47Rafał Dziadura /
Inny / Other: Type below inny
SUZUKI DR350 enduro1996
48Dawid Teduła /
Automobilklub Cieszyński
Harley Davidson Sovtail 1996
49Wioletta Dziadura / Natalia Dziadura
Inny / Other: Type below inny
JAMAHA TW125E enduro1999