ZMIANA DATY

Data

29.07.2021 do 01.08.2021

Numer rundy i ranga

4 runda MPPZ

Lokalizacja zawodów / imprezy

Ośrodek Wczasowy "WODNIK",
Wczasowa 2
Firlej
Polska

Konkurencja

Lista załóg / List of crews

MOTOZŁAZ - V runda MPPZ motocykle
29.07-01.08.2021, Firlej , Lista prowizoryczna.
Lp. Kierowca / Pilot Marka Rok prod. Zdjęcie
1Artur Węgler /
MOTO-AUTO-KLUB
Monet & Goyon Z1471924
2Jan M. Szczygieł /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
NSU 601 TS1932
3Piotr Tubilewicz /
Federacja Zmotoryzowanych
Sokół 1000 M 1111934
4Głowniak Edward /
Automobilklub Bialskopodlaski
Dkw SB5001936
5Konrad Madej /
Federacja Zmotoryzowanych
Rudge Sports Special Solo1937
6Łukasz Górecki / Konieczna Olga
Automobilklub Polski
NSU osl 6011939
7Krzysztof Głowniak / Kacper Głowniak
Inny / Other: Type below
Harley Davidson WL7501943
8Paweł Oleszak /
Automobilklub Wielkopolski
BSA A10 plunger1951
9Ilona Majewska-Drzazga /
Inny / Other: Type below
SHL M4 motocykl1952
10Rafał Poliński /
Inny / Other: Type below
M72 M721953
11Marek Leśniowski / Marek Leśniowska
Inny / Other: Type below brak
BMW R 261957
12Tomasz Drzazga /
Inny / Other: Type below
WFM M06 motocykl1958
13Joanna Wozińska /
Stowarzyszenie Miłośników Weteranów Szos Ostatni Mohikanie
MZ RT 1251959
14STANISŁAW BĘCAL /
Federacja Zmotoryzowanych
SIMSON AWO 250 SPORT1959
15ALBERT WAJLER /
Federacja Zmotoryzowanych
SIMSON AWO 250 SPORT1959
16PIOTR PODSTAWKA /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
SIMSON AWO 1960
17Tomasz Budzyński / Renata Budzyńska
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ ES 250/11961
18Grzegorz Dąbrowski / Alina Dąbrowska
Federacja Zmotoryzowanych
KMZ K - 7501962
19Adam Drzazga / Marzena Kurtz-Drzazga
Inny / Other: Type below
Junak M10 motocykl1963
20Paweł Oleszak /
Automobilklub Wielkopolski
Junak M101964
21Krzysztof Parzonka / Anna Jakubiec-Parzonka
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
Junak M101964
22Marcin Lisowski / Lisowska Barbara
Automobilklub Kielecki
Junak M101965
23Mariusz Woziński / Stanisław Woziński
Stowarzyszenie Miłośników Weteranów Szos Ostatni Mohikanie
MZ ES 2501966
24Marcin Lipiński /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
KMZ K-750M K-750M1968
25Ireneusz Chudzyński / Ireneusz Chudzyński
Inny / Other: Type below Classic
Mz 250 Trophy1968
26Krzysztof Błachowiak /
Inny / Other: Type below ClassiC Gniezno
MZ ES 250/2 Trophy Motocykl1970
27Łukasz Augustyn / Mateusz Augustyn
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
WSK 175 M21W21973
28Adam Marczuk /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ TS 250 deluxe1975
29Paweł Jońca / Anna Jońca
Federacja Zmotoryzowanych
BMW R 901975
30Paweł Klimek /
Stowarzyszenie Miłośników Motocykli Dawnych LGW Partyzant
BMW R1001978
31jacek prawdzik /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
honda cb 550 four k1979
32Piotr Wojdyga /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
Moto Guzzi V50 II1981
33Michał Wronowski / Michalina Wronowska
Federacja Zmotoryzowanych
Ural M67-361983
34Michał Masłowski /
Inny / Other: Type below
KMZ ,MW 650 Z koszem1983
35Jarosław Duda /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
Moto Guzzi V50 NATO1984
36Jerzy Dąbrowski /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
Moto Guzzi V50 1985
37Piotr Błachowiak /
Inny / Other: Type below
MZ ETZ 250 Motocykl1988
38MAŁGORZATA SAMBORSKA /
Inny / Other: Type below
YAMAHA XV2501992
39JACEK SAMBORSKI /
Inny / Other: Type below
HONDA TRANSALP1992