Data

13.06.2019 do 16.06.2019

Numer rundy i ranga

3 runda MPPZM

Lokalizacja zawodów / imprezy

Olsztynek,
Olsztynek Ośrodek Waszeta
Polska

Konkurencja

Lista załóg / List of crews

43 ROTOR RAJD III runda MPPZ motocykle
13-16.06.2019, Olsztynek , Lista prowizoryczna.
Lp. Kierowca / Pilot Marka Rok prod. Zdjęcie
1Artur Węgler /
MOTO-AUTO-KLUB
Motoconfort t31930
2Tubilewicz Piotr /
Federacja Zmotoryzowanych
Sokół 1000 m 1111934
3Łukasz Kadela / Agnieszka Woźniak
Stowarzyszenie "Motocykl Moje Hobby"
BMW R121937
4Jacek Brudnicki /
Towarzystwo Motocykli Dawnych Weteran Płock
BMW R61937
5Edward Głowniak /
PZM-Travel sp. z o.o.
DKW SB 5001938
6Łukasz GÓRECKI / Olga KOnieczna
Automobilklub Polski
Nsu 601 OSL1938
7Andrzej Kaniewski /
Stowarzyszenie Miłośników Motocykli Dawnych LGW Partyzant
Sokół 600 RT M 2111939
8Artur Bielecki /
Automobilklub Chełmski
BMW R121940
9Krzysztof Głowniak / Kacper Głowniak
Inny / Other: Type below brak
Harley Davidson WL750 solo1943
10Oskar Hans / Witek Hans
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
DKW NZ 350/431943
11Konrad Korecki /
Inny / Other: Type below
DKW NZ 350-11944
12Andrzej Kaszczuk / Kaszczuk Anika
Automobilklub Chełmski
Zundapp ks750 z wózkiem bocznym1944
13Krzysztof Kaniewski /
Federacja Zmotoryzowanych
SHL 125 M041951
14Tomasz Struzik /
Inny / Other: Type below Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
Velocette MS 5001953
15Paweł Ciećwierz / Maria Ciećwierz
Towarzystwo Motocykli Dawnych Weteran Płock
bMW R67/2 turystyczny1953
16SZYMON REICHMAN /
PSM FUKS PSM FUKS
JAWA PERAK 111954
17Michał Siemiński /
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
AWO 4251956
18Przemysław Trzaskowski / Amelia Trzaskowska
Automobilklub Warmiński
IFA BK 3501956
19Waldemar Derencz /
Inny / Other: Type below n.WFM OSA Olecko
WFM m06 m061957
20Daniel Gągol / Rutkowski Zbyszek
Klub Dawnych Motocykli "MAGNET"
M 72 IMZ1958
21Łukasz Smagłowski /
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
Simson (Awo) 425S1959
22Lipiński Marcin /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
Jawa 250 353/041960
23Tomasz Budzyński / Renata Budzyńska
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ ES 250/11961
24Piotr Wojdyga /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
SHL M111961
25Marcin Warda / Małgorzata Warda
Federacja Zmotoryzowanych
KMZ K - 7501962
26Kamil Deska / Katarzyna Deska
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ es 25011962
27Piotr Płudowski /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
Junak m101962
28MARCIN TRZCINSKI /
Federacja Zmotoryzowanych
k750 k7501965
29Jakub Cieńkowski /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ ES250/21968
30Grzegorz Dąbrowski /
Federacja Zmotoryzowanych
WSK M06 B11968
31Paweł Oleszak /
Automobilklub Bydgoski
Pannonia T5 z wózkiem bocznym1968
32Bartosz Czarnowski /
Automobilklub Toruński
WSK M06B11969
33Marcin Węgrzyn /
Inny / Other: Type below
URAL M631969
34Jerzy Tomasz Szymiczek /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
Honda CL 3501971
35Iwona Trzaskowska /
Automobilklub Warmiński
MZ ES125/11972
36Łukasz Augustyn / Mateusz Augustyn
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
WSK, 175 M21W21973
37Paweł Jońca /
Automobilklub Rzeszowski
BMW R901975
38Tomasz Karlicki /
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
Moto Guzzi 250 TS Motocykl1975
39Adam Marczuk /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ TS 250 Luxus1975
40Jerzy Dąbrowski /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ TS 2501979
41JANUSZ CHOJECKI / AGNIESZKA CHOJECKA
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
HONDA CX 5001981
42Rafał Zajączkowski / Zajączkowska Grażyna
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
Honda CB 4001981
43Jarosław Kiełbasa /
SOS PZMot
Junak M101984
44RAFAŁ CZAPLA /
Inny / Other: Type below Wolna Grupa Motocyklowa "Ponidzie"
Yamaha xj5501984
45Jarosław Duda /
Klub Dawnych Motocykli
Moto Guzzi V50 NATO1984