Przekaż swój 1%

 

Przed nami kolejny okres rozliczania dochodów za 2017 rok i kolejna okazja wsparcia potrzebujących.
Prosimy pamiętać o Fundacji Polskiego Związku Motorowego.
W formularzu PIT wystarczy wpisać nr

KRS 0000302278

Share

Pomoc

Pomoc ofiarom wypadków drogowych w procesie leczenia i rehabilitacji więcej

Pomoc dla Tomasza Golloba (Aukcja charytatywna do 11 września)

Wielkie serca kibiców z całego świata wciąż wspierają walkę Tomasza Golloba o sprawność, jednak kwota rehabilitacji naszego mistrza jest na tyle duża, że wciąż potrzeba więcej. One Sport wraz z Polskim Związkiem Motorowym przekazał specjalne nagrody, które można wylicytować na aukcji charytatywnej, a kwota w całości powędruje na konto rehabilitacyjne Tomasza Golloba.

Do wylicytowania jest 10 plastronów, w których zawodnicy ścigali się podczas sobotnich zmagań na Stadionie Śląskim. Mecz Polska – Reszta Świata był niezwykle emocjonując, a udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy na Świecie. Swoje plastrony przekazali Chris Holder, Jack Holder, Nicki Pedersen, Matej Zagar, Andrey Kudryashov, Martin Vaculik, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Przemysław Pawlicki oraz Janusz Kołodziej. Każdy z plastronów posiada autograf danego zawodnika, a ich ceny rozpoczynają się od 100 zł.

To jednak nie wszystko. Do wylicytowania są również specjalnie przygotowane pakiety VIP, które obowiązywać będą podczas Wielkiego Finału TAURON Speedway Euro Championship 2018, który już 15 września odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Dużą gratką jest z pewnością także zegarek marki Atlantic z limitowaną edycją Speedway Royal.

By wziąć udział należy wejść pod link:

https://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=5059

Licytacje kończą się 11 września w godzinach popołudniowych.

 

23 kwietnia 2017 roku Tomasza Golloba uległ poważnemu wypadkowi podczas zawodów motocrossowych w Chełmnie, wiemy że sytuacja zdrowotna Tomasza jest trudna, całe środowisko żużlowe mocno trzyma kciuki za naszego Mistrza. Nadszedł czas na uruchomienie zorganizowanej pomocy. Mamy wiele sygnałów z całej Polski, że kibice, zawodnicy, sponsorzy czarnego sportu chcą pomóc na różne sposoby.

Polski Związek Motorowy jako formalny operator akcji oraz PGE Ekstraliga jako jej inicjator postanowiły wspólnie koordynować pomoc dla Tomasza Golloba.

Uznaliśmy, że naturalnym miejscem, gdzie można zbierać środki na pomoc dla naszego Mistrza jest Fundacja PZM, która uruchomiła specjalne konto dedykowane tylko Tomaszowi Gollobowi.

Wspólnie z Fundacją PZM zachęcamy do wpłacania środków na konto:

Fundacja Polskiego Związku Motorowego
ul.Górczewska 228F
01-460 Warszawa
Santander Bank Polska S.A.
24 1090 2590 0000 0001 3520 7574

z dopiskiem "Pomoc dla Tomasza Golloba".

Share

Darowizna przeznaczona przez Prezesa PZM Travel Cezarego Kasprowiczem na cele statutowe Fundacji Polskiego Związku Motorowego.

Upowszechniamy wiedzę o zasadach:

  • udzielania pierwszej pomocy
  • bezpieczeństwa w ruchu drogowym więcej

Pomoc sportowcom sportów

motorowych, którzy ulegli wypadkom podczas zawodów więcej