Sieć pomocy na drodze

Usługi pomocy drogowej PZM realizuje w całej Polsce 480 starannie wybranych firm pomocy drogowej.

Gwarantuje to krótki czas oczekiwania na pomoc. Przy dokonywaniu selekcji zawsze kierujemy się zasadą poszukiwania najlepszych wykonawców na danym terenie. Szczególną wagę przykładamy do jakości obsługi klientów oraz kompetencji w zakresie profesjonalnej naprawy pojazdów na miejscu zdarzenia.

W Warszawie i Krakowie dużą część usług wykonujemy siłami własnych pracowników obsługujących należące do nas pojazdy pomocy drogowej.

''W całym kraju do naszej dyspozycji pozostaje ponad 1400 samochodów patrolowych, holowniczych, ratowniczych, transportowych i wielozadaniowych. Obsługują je wykwalifikowani kierowcy i mechanicy. Wszyscy nasi partnerzy posiadają dostęp do Internetu, wyposażeni są w profesjonalny sprzęt do napraw pojazdów, nowoczesne narzędzia komunikacji, aparaty cyfrowe.
 

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Bony INTERRISK TU S.A. VIG:
Menu:
Zwieranie ubezpieczeń:
Województwo:
Ubezpieczenia – oferty specjalne
Z przyjemnością informujemy, że na prośbę ZG PZM towarzystwo ubezpieczeń INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group przygotowało dla Klubów będących organizatorami wszelkich imprez samochodowych, motocyklowych oraz spotkań rekreacyjno-sportowych, unikalne programy ubezpieczeniowe OC i NNW. Oba programy są atrakcyjne cenowo i umożliwiają Klubom wybór wariantu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom – więcej informacji patrz tutaj.

Przypominamy, iż Klubom zrzeszonych w PZM, a także członkom tych klubów i ich pracownikom oraz pracownikom wszystkich struktur organizacyjnych PZM, INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje kompleksowe ubezpieczenie DOM MAX ze specjalną zniżką w wysokości 30%. Ubezpieczenie to dostępne jest w Spółkach PZM będących agentami INTERRISK TU S.A. VIG i w oddziałach INTERRISK.

Zachęcamy także osoby indywidualne do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty internetowej na ubezpieczenie assistance i ubezpieczenie turystyczne Bon Voyage. Bliższe informacje o wszystkich ww. ubezpieczeniach dostępne są także na stronie Karta PZM .
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: