Lista Rzeczoznawców Samochodowych

Lista osób, które uzyskały Certyfikaty Rzeczoznawców Samochodowych w Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców Polskiego Związku Motorowego.

(Stan w dniu 15 lipca 2021r.)

Nr certyfikatu Nazwisko i imię Miejscowość Data ważności certyfikatu
001/VII NOWAK JAN 01-159 Warszawa 14.12.2023
002/VII FABJAŃSKI ALFRED 10-693 Olsztyn 24.09.2023
004/VII SADOWY PIOTR 02-793 Warszawa 09.12.2023
009/VI KOSIOREK JERZY 05-092 Łomianki 09.08.2021
011/VII NIWA MARIUSZ 51-520 Wrocław 17.08.2023
016/VII ZBROJA LESZEK 03-005 Warszawa 17.07.2023
017/VII ZYDOROWICZ PIOTR 54-139 Wrocław 17.08.2023
018/VII ŻYSZKOWSKI JERZY 96-115 Nowy Kawęczyn 28.06.2023
020/VII STACHYRA ANDRZEJ 02-904 Warszawa 26.07.2023
026/VII KASPRZYK JULIAN 48-300 Nysa 14.10.2023
027/V POMORSKI JERZY 02-830 Warszawa 14.10.2022
028/VII SKORUPSKI TADEUSZ 95-080 Tuszyn 05.10.2023
029/VII ROJEWSKI ANDRZEJ 50-241 Wrocław 17.08.2023
034/VII SIEMIENIUK MARIUSZ 45-862 Opole 10.07.2023
035/VII POTAPIUK ALFRED 13-100 Nidzica 26.07.2023
038/VI ŁUŻNY ANDRZEJ 70-424 Szczecin 16.10.2022
063/III SKALSKI JANUSZ 06-300 Przasnysz 31.05.2024
064/VI TUCHOLSKI ANTONI 02-942 Warszawa 16.04.2022
072/VI KĘSKA ROMAN 72-003 Wołczkowo k/Szczecina 05.04.2022
080/VII CIECHAŃSKI RYSZARD 02-382 Warszawa 22.03.2024
087/VI DOMAŃSKI WŁODZIMIERZ 28-100 Busko Zdrój 09.08.2021
094/VI STĘPIEŃ KRZYSZTOF 27-400 Ostrowiec Św. 09.08.2021
095/VII GROMADZKI KRZYSZTOF 33-100 Tarnów 01.02.2024
097/VII DZIK FRANCISZEK 31-303 Kraków 23.05.2024
095/VII GROMADZKI KRZYSZTOF 33-100 Tarnów 01.02.2024
102/VII KORCZYKOWSKI LUCJAN 35-103 Rzeszów 22.04.2024
103/VII KIEĆ JAN 33-170 Tuchów 22.04.2024
107/VII GĘBIŚ PIOTR 33-131 Łęg Tarnowski 23.05.2024
112/VII PETRYK GRZEGORZ 38-500 Sanok 17.06.2024
113/VII NOWAK STANISŁAW 38-300 Gorlice 26.06.2024
114/VII SKRZYPCZYK DARIUSZ 01-355 Warszawa 21.03.2024
119/VII BANASIK ARKADIUSZ 05-400 Otwock 05.06.2024
120/VII BODZIONY JACEK 43-200 Pszczyna 17.06.2024
121/VII KAŁWA DARIUSZ 26-026 Morawica 5.06.2024
123/VI SZARZYŃSKI TOMASZ 22-400 Zamość 17.12.2022
130/V MALINOWSKI JAN 85-154 Bydgoszcz 16.04.2022
137/VI KARBOWSKI LESZEK 05-420 Józefów 19.06.2022
156/V REJMAN WIESŁAW 44-120 Pyskowice 09.08.2021
162/VI ZAŃ JÓZEF 23-400 Biłgoraj 16.06.2022
164/VI JAROSZ ANDRZEJ 22-400 Zamość 16.06.2022
170/VI GROBELNY KRZYSZTOF 97-300 Piotrków Tryb. 09.12.2023
174/VI KRZESZOWIEC JÓZEF 22-100 Chełm 16.06.2022
179/VI WAŚKIEWICZ JERZY 64-920 Piła 29.04.2022
183/VI KOT ADAM 21-300 Radzyń Podlaski 06.04.2022
185/VI RATAJCZAK BOGDAN 88-400 Żnin 19.11.2022
186/III WYZNAKIEWICZ PAWEŁ 31-063 Kraków 03.05.2022
187/VI FILIPEK ADAM 30-638 Kraków 22.04.2024
191/VI GAJEWSKI PIOTR 31-312 Kraków 30.06.2022
193/VI MAZEK ADAM 05-092 Łomianki 19.11.2022
203/VI NOWICKI MIROSŁAW 95-060 Brzeziny 28.07.2022
209/VI ŻAAK MARCIN 41-215 Sosnowiec 28.05.2023
210/VI CIURAJ TADEUSZ 07-200 Wyszków 19.11.2022
212/VI SZYBKA WOJCIECH 91-498 Łódź 16.10.2022
226/V LUBOWICZ JANUSZ 02-904 Warszawa 27.07.2023
227/VI DĄBROWSKI KRZYSZTOF 01-806 Warszawa 22.10.2023
235/VI JAWOROWICZ ANDRZEJ 00-687 Warszawa 23.02.2023
236/VI SZAFRAŃSKI PIOTR 27-200 Starachowice 22.10.2023
238/VI BIJAK LESZEK 41-303 Dąbrowa Górnicza 11.01.2023
240/VI TRONINA ZDZISŁAW 41-902 Bytom 11.01.2023
243/V STELMACH WOJCIECH 42-256 Przymiłowice 19.11.2022
248/VI PAMUŁA MIECZYSŁAW 41-909 Bytom 11.01.2023
251/VI TURA MIECZYSŁAW 43-600 Jaworzno 11.01.2023
255/VI BUKOWSKI MAREK 40-575 Katowice 11.01.2023
259/VI PIEKIEŁKO ANDRZEJ 44-200 Rybnik 11.01.2023
264/VI KULAWIAK WOJCIECH 41-200 Sosnowiec 11.01.2023
267/VI JESIEŃ KRZYSZTOF 44-330 Jastrzębie Zdrój 11.01.2023
268/VI LEWANDOWSKI ANDRZEJ 34-100 Wadowice 11.01.2023
271/VI DZIECIUCH MARIAN 44-100 Gliwice 11.01.2023
279/VI KLUS ADAM 41-500 Chorzów 11.01.2023
280/VI WINCOWSKI GRZEGORZ 41-400 Mysłowice 11.01.2023
283/VI PESZAK JANUSZ 40-064 Katowice 11.01.2023
288/VI KULESZA WOJCIECH 80-463 Gdańsk 10.01.2023
299/VI SZCZEŚNIAK JANUSZ 02-786 Warszawa 15.07.2023
304/VI CZAJKA SZCZEPAN 32-400 Myślenice 22.04.2024
307/VI STEFAŃSKI STANISŁAW 16-400 Suwałki 06.04.2023
322/VI OSTASZEWSKI WŁODZIMIERZ 06-400 Ciechanów 24.09.2023
324/VI GRZEGORZEK STANISŁAW 34-300 Żywiec 28.05.2023
325/VI STEC STANISŁAW 34-300 Żywiec 28.05.2023
332/IV STRUŚ MIECZYSŁAW 55-220 Chwałowice 22.04.2024
345/II REDO PIOTR 15-561 Białystok 05.11.2022
356/VI KSIĘŻOPOLSKI JACEK 02-933 Warszawa 09.12.2023
357/VI PORADOWSKI WITOLD 012-560 Warszawa 22.03.2024
367/IV STAŚKIEWICZ ANDRZEJ 03-185 Warszawa 09.12.2023
373/V SZURKOWSKI MACIEJ 66-001 Krępa 30.07.2022
374/VI DULĘBA ROBERT 26-600 Radom 23.07.2024
379/V CIESIELSKI TOMASZ 62-200 Gniezno 17.10.2021
380/V BOBROWSKI STEFAN 62-200 Gniezno 17.10.2021
381/V SZAFRANIAK JERZY 62-300 Września 17.10.2021
385/V KOŁCON JÓZEF 86-005 Prądki 16.04.2022
386/V GRUSZCZYŃSKI STEFAN 86-005 Ciele 16.04.2022
387/VI JAGIELSKI DARIUSZ 73-222 Rzecko 4.10.2024
390/VI FRĄSZCZAK KRZYSZTOF 63-300 Pleszew 4.10.2024
391/VI OWCZARZ MIROSŁAW 81-094 Gdynia 7.11.2024
392/V KĘDZIERSKI WIESŁAW 03-126 Warszawa 13.12.2021
393/VI WITKIEWICZ MARCIN 83-110 Tczew 7.11.2024
395/V WOJTAŚ JAROSŁAW 08-430 Żelechów 14.02.2022
401/IV SZYMAŃSKI JÓZEF 42-200 Częstochowa 18.06.2022
405/V POWICHROWSKI GRZEGORZ 05-530 Góra Kalwaria 16.05.2022
406/V SZYDŁOWSKI MARCIN 05-500 Piaseczno 19.06.2022
408/V ALBRECHT WOJCIECH 30-042 Kraków 22.10.2023
410/V BĄBOS JACEK 97-217 Lubochnia Dworska 28.07.2022
414/V REITER FRANCISZEK 83-334 Miechucino 23.02.2023
416/V LITWIŃSKI KRZYSZTOF 01-498 Warszawa 23.02.2023
418/V JÓZEFOWICZ ROMAN 32-650 Kęty 19.12.2022
419/V KRZEWSKI MACIEJ 41-412 Mysłowice 19.12.2022
420/V PECHTA STANISŁAW 43-374 Buczkowice 19.12.2022
421/V ŚWIĄTKOWSKI MAREK 41-400 Mysłowice 19.12.2022
422/V SOŁTYS HUBERT 03-287 Warszawa 24.09.2023
428/V ZINKOWSKI WITOLD 03-134 Warszawa 06.04.2023
434/V MALEWICZ KRZYSZTOF 45-267 Opole 24.09.2023
439/V LIMAN TOMASZ 64-300 Nowy Tomyśl 22.10.2023
440/V KURNIK TOMASZ 30-838 Kraków 13.10.2023
441/V BUDWEIL JACEK 30-201 Kraków 27.01.2024
449/V SURÓWKA ANDRZEJ 30-898 Kraków 23.05.2024
451/V STĘPIEŃ JERZY 32-700 Bochnia 19.06.2024
453/V GISZTER MARIUSZ 62-420 Strzałkowo 22.07.2024
454V SZULC MARIUSZ 25-731 Kielce 19.06.2024
459/IV KĘSICKI JAROSŁAW 95-200 Pabianice 17.10.2021
463/III WARLIKOWSKI MAREK 13-300 Nowe Miasto Lubawskie 18.06.2022
467/III MALINOWSKI PAWEŁ 12-100 Szczytno 14.02.2022
477/II JURKOWSKI PIOTR 85-451 Bydgoszcz 30.07.2022
480/IV ZBRZESKI KRZYSZTOF 05-091 Ząbki 30.06.2022
484/IV KOSIL MACIEJ 03-128 Warszawa 19.11.2022
487/IV KAŹMIERCZAK STANISŁAW 09-522 Dobrzyków 19.11.2022
491/IV KLAUSA KRZYSZTOF 41-800 Zabrze 17.12.2022
493/IV RAINER ANDRZEJ 37-400 Nisko-Zarzecze 17.12.2022
496/IV NALESZKIEWICZ MIKOŁAJ 05-092 Łomianki 08.04.2023
497/IV KLIMKIEWICZ MICHAŁ 88-100 Inowrocław 28.05.2023
498/IV WYCZLING KRZYSZTOF 34-400 Nowy Targ 28.05.2023
502/IV ORŁOWSKI WIESŁAW 54-820 Wrocław 22.10.2023
509/IV CZERW TOMASZ 30-690 Kraków 27.01.2024
511/III KUBATEK PIOTR 30-837 Kraków 13.12.2021
515/III BARANOWSKI ROMUALD 09-400 Płock 24.09.2021
516/IV DANIŁ MICHAŁ 21-107 Serniki 26.06.2024
523/III KOŚMIEJA MAREK 62-052 Komorniki 13.12.2021
526/III DEPTUŚ WIESŁAW 22-300 Krasnystaw 11.12.2021
527/III BORCZUCH MARCIN 85-309 Bydgoszcz 28.05.2023
528/III DUDKIEWICZ MICHAŁ 64-130 Rydzyna 13.12.2021
530/III LIPIŃSKI KRZYSZTOF 75-587 Koszalin 03.05.2022
531/III HALIŃSKI ROBERT 72-003 Dobra 03.05.2022
534/III CZEKAJ SEBASTIAN 01-470 Warszawa 16.06.2022
537/III FIJAŁKOWSKI KRZYSZTOF 02-571 Warszawa 23.02.2023
541/III CZECH ROBERT 44-370 Pszów 17.12.2022
542/III ROKICIŃSKI PAWEŁ 43-300 Bielsko-Biała 17.12.2022
543/III PŁAWECKI PAWEŁ 43-200 Pszczyna 17.12.2022
544/III SANDER PRZEMYSŁAW 21-040 Świdnik 17.12.2022
548/II NOWAK KRZYSZTOF 85-307 Bydgoszcz 7.07.2024
549/III BARYGA DANIEL 05-420 Józefów 28.05.2023
550/III JAKUBIAK MAREK 05-250 Cegielnia 31.05.2024
551/III ŻYSZKOWSKI ADAM 96-115 Nowy Kawęczyn 14.05.2023
552/II I HOŁOWIAK GRZEGORZ 50-242 Wrocław 27.07.2023
553/II DRAPAŁA MAREK 05-504 Henryków-Urocze 14.02.2022
554/III CUPIAŁ MARIUSZ 31-318 Kraków 31.07.2023
555/III WAKUŁA JACEK 42-713 Kochanowice 31.07.2023
556/II CISOWSKI SEBASTIAN 05-500 Piaseczno 09.12.2023
560/III DZIK MATEUSZ 31-303 Kraków 20.04.2024
561/II STRZELECKI SŁAWOMIR 87-820 Kowal 04.10.2021
562/III SICHNIEWICZ PAWEŁ 05-520 Konstancin Jeziorna 1.06.2024
563/III RUSEK RADOSŁAW 26-630 Jedlnia Letnisko 19.06.2024
565/III STAŃCZYK ROBERT 20-439 Lublin 7.07.2024
568/II KARCZ KONRAD 04-987 Warszawa 13.12.2021
569/II POPIELEC JACEK 04-074 Warszawa 18.06.2022
570/II OLEŃSKI KRZYSZTOF 02-319 Warszawa 17.11.2021
571/II BORAWSKI MAREK 09-100 Płońsk 17.11.2021
574/II KOWCUN TOMASZ 73-110 Stargard 16.04.2022
576/II CHMIELEWSKI MICHAŁ 85-817 Bydgoszcz 28.05.2023
578/II ŚPIKOWSKI TOMASZ 98-220 Zduńska Wola 28.07.2022
579/II JASZEWSKI PIOTR 04-226 Warszawa 16.10.2022
580/II MULARSKA ELŻBIETA 05-600 Grójec 16.10.2022
582/II WOŹNIEWICZ JAROSŁAW 60-153 Poznań 03.05.2023
583/II CHOLEWIŃSKI MAREK 44-100 Gliwice 14.12.2022
584/II WOLWOWICZ TOMASZ 41-902 Bytom 14.12.2022
585/II GRUCA JÓZEF 32-060 Liszki 14.12.2022
586/II ROK MIKOŁAJ 43-100 Tychy 08.04.2023
587/II PIERSA GRACJAN 05-120 Legionowo 08.04.2023
588/II WOŹNIAK KAROL 62-872 Stobno Siódme 04.05.2023
590/II OSIADACZ ALEKSNADER 73-110 Stargard 24.09.2023
593/II ŁUCZYŃKI KRZYSZTOF 02-496 Warszawa 27.07.2023
595/II GROMALA KRZYSZTOF 48-340 Głuchołazy 12.11.2023
598/II STAWICKI MACIEJ 06-400 Ciechanów 15.12.2023
599/II GŁODOWICZ MARCIN 68-200 Żary 18.01.2024
601/II KONCZEREWICZ KAMIL 17-300 Siemiatycze 28.05.2024
602/II JELAK GRZEGORZ 63-040 Nowe Miasto nad Wartą 7.07.2024
603/II MAŃKO ŁUKASZ 20-819 Lublin 7.07.2024
604/II PASTWA KONRAD 26-600 Radom 19.06.2024
605 STANISŁAWSKI TOMASZ 24-150 Nałęczów 04.10.2021
606 ŁĄCZYŃSKI ARTUR 06-400 Ciechanów 09.08.2021
607/II MĄKA WOJCIECH 02-384 Warszawa 9.08.2024
608 WILK BARTŁOMIEJ 26-900 Kozienice 04.10.2021
609 KISZCZAK ADAM 21-050 Piaski 05.11.2021
610 WIECZORKOWSKI ARTUR 62-240 Trzemeszno 17.10.2021
612 RAKOWSKI CEZARY 07-203 Somianka 14.02.2022
613 BZDON TOMASZ 42-202 Częstochowa 18.06.2022
614 DĄBROWSKI JAROSŁAW 86-022 Borówno 16.04.2022
615 CHEDA LESZEK 86-680 Gdańsk 16.04.2022
616 CIECIERSKI MARCIN 05-408 Wola Ducka 18.06.2022
617 GRZYBOWSKI RAFAŁ 05-082 Stare Babice 18.06.2022
618 KONIECZNY KAMIL 32-250 Charsznica 30.07.2022
619 SOKOŁOWSKI WOJCIECH 15-181 Białystok 30.07.2022
620 NASKRĘT WOJCIECH 62-052 Komorniki 30.07.2022
621 MACHURA JACEK 42-400 Zawiercie 19.09.2022
622 BIJAK RAFAŁ 41-303 Dąbrowa Górnicza 19.09.2022
623 SZELĄG PIOTR 34-326 Pietrzykowice 05.11.2022
624 KAMIŃSKI MICHAŁ 32-640 Łowiczki 05.11.2022
625 ZINKOWSKI TEODOR 59-800 Lubań 19.11.2022
627 KRÓLAK TOMASZ 60-685 Poznań 23.02.2023
628 SULECKI MARCIN 87-100 Toruń 24.06.2023
629 ŻUROWSKI ROMAN 42-512 Psary 24.06.2023
630 KOPYŚĆ MARCIN 37-450 Stalowa Wola 24.06.2023
631 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF 03-922 Warszawa 22.10.2023
634 SKUPIEŃ BARTOSZ 00-713 Warszawa 22.03.2024
636 WIERZEJSKI WIESŁAW 08-111 Krzesk-Królowa Niwa 31.05.2024