Sezon 2023 za nami, poniżej publikujemy najważniejsze osiągnięcia zawodników z Okręgu Poznańskiego na arenie międzynarodowej:
Unia Leszno
Zdobycie złotego medalu w Drużynowym Pucharze Świata przez Janusza Kołodzieja
Zdobycie brązowego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Europy TAURON SEC przez Janusza Kołodzieja
Zdobycia srebrnego medalu w SGP 2 - Indywidualnych Mistrzostwach Świata przez Damiana Ratajczaka
Zdobycie złotego medalu w Drużynowych Mistrzostwach Europy U-23 przez Damiana Ratajczaka
Zdobycie srebrnego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Europy U19 przez Damiana Ratajczaka
Zdobycie złotego medalu w Mistrzostwach Europy Par U-19 przez Damiana Ratajczaka
Zdobycie złotego medalu w Mistrzostwach Europy Par 250cc w klasyfikacji generalnej przez Kacpra Manie
Zdobycie srebrnego medalu w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Europy 250cc przez Kacpra Manie
Automobilklub Wielkopolski
Zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Europy FIA w Rollycrossie w klasyfikacji RX3 przez Damiana Litwinowicza
Zdobycie II miejsca w Ford Fiesta Sprint Cup przez Alana Czyża
Zdobycie II miejsca w HAIGO ADAC Sachsen Historic Cup w klasyfikacji FORMUŁA 1600 przez Dawida Bokeja
Zdobycie I miejsca w klasyfikacji generalnej Endurance Challenge Porsche sport Cup Deutdchland przez Karola Kręta
Zdobycie I miejsca w klasyfikacji generalnej Porsche Sport Cup Deutschlana przez Karola Kręta
Zdobycie I miejsca w klasyfikacji generalnej Endurance Challenge Porsche sport Cup Deutdchland przez Roberta Lukas
Zdobycie I miejsca w Lamborghini Super Trofeo Europa 2023 w klasyfikacji PRO AM przez Andrzeja Lewandowskiego
Zdobycie II miejsca w FIA Swift Cup Europe przez Aleksa Sówkę
Zajęcie II miejsca w Pucharze Europy klasa Supersport 300 przez Mateusza Molika
Zdobycie tytułu II Wicemistrza w Alpe Adria IMC, klasa Supersport 300 przez Mteusza Molika
Zdobycie tytułu Mistrz Słowacji w Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji (tory naturalne) w klasie Supersport 300 przez Mateusza Molika
Zdobycie tytułu Mistrza Czech w Międzynarodowych Mistrzostwach Czeskiej Republiki w klasa Supersport 300 przez Mateusza Molika
Zdobycie tytułu II Wicemistrza Słowacji w Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji w klasie Supersport 300 przez Mateusza Molika
Zajęcie II miejsca w serii Rok Cup Italia w kategorii Super Rok przez Bartosza Grzywacz
Zdobycie tytułu II Wicemistrza Włoch serii Rok Cup Italia w kategorii OK-N przez Bartosza Grzywacz
Zajęcie II miejsca w ROK Euro Trophy w kategorii Junior Rok przez Antoniego Kosibe
Zajęcie II miejsca w ROK Euro Trophy w kategorii Mini Rok przez Tomasza Cichorackiego
Zajęcie III miejsca w ROK Euro Trophy w kategorii Mini Rok przez Mikołaja Gawlikowskiego
Zajęcie I miejsca w kategorii Rok Cup Trophy w kategorii Super ROK przez Bartosza Grzywacza
Zajęcie I miejsca w ROTAX CEE w kategorii w klasyfikacji Mini Max przez Filipa Kijanowskiego
Automobilklub Leszczyński
Zajęcie II miejsca w serii Rok Winter Trophy w kategorii Junior Rok przez Franciszka Czaple
Zajęcie I miejsca w ROK Euro Trophy w kategorii Junior Rok przez Franciszka Czaple
Zajęcie II miejsca w ROK Euro Trophy w kategorii Senior Rok przez Iwo Beszterde
Zajęcie II miejsca w ROK Cup Trophy w kategorii Senior ROK przez Kacpra Turoboyskiego
Zajęcie III miejsca w ROK Cup Superfinal w kategorii Senior ROK przez Kacpra Turoboyskiego