Federacja Zmotoryzowanych serdecznie zaprasza na III Turystyczną Retro Majówkę... więcej
Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza na Turystyczny Rajd Samochodowy, 2 rundę... więcej
III Super Sprint Puchar Budomex 24.03.2024
W ramach Pucharu Budomex odbędzie się:III Super Sprint – Amatorska... więcej
W ramach Pucharu Elizówka(I runda) odbędzie się:II Super Sprint –... więcej
Podsumowanie sezonu 2023
Już w najbliższą sobotę tj. 3 lutego w siedzibie PZM  w Lublinie, odbędzie... więcej
Bartosz Zmazlik o krok od zdobycia tytułu Najlepszego Sportowca Roku 2023
Bartosz Zmarzlik, podobnie jak rok temu, zajął 2. miejsce w Plebiscycie... więcej
Relacja z 5 Rajdu Bialskiego
5. Rajd Bialski odbył się 30 grudnia 2023, tuż przed nowym rokiem:-) Impreza... więcej

Rally Sprint o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska

21 sierpnia, podczas pikniku motoryzacyjnego rozegrany został Rally Sprint o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Rally Sprint był imprezą klubową, z okazji 40 lecia Automobilklubu Bialskopodlaskiego.

W zawodach wzięło udział 32 zawodników reprezentujących kluby z okręgu lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Wiktor Bieniek z AK Chełmskiego, przed Adrianem Kudrelem i Piotrem Piaseckim, obaj niezrzeszeni. Szczegółowe wyniki w załączniku. Zawody odbyły się przy słonecznej upalnej pogodzie. Zawodnicy po skończonych próbach zostali zaproszeni  na dodatkowy tor treningowy.

Można też było skorzystać z innych atrakcji podczas pikniku, obejrzeć auta uczestników zlotów, zabytków, audi, motocykli, car audio i pojazdów tuningowych, dodatkowo rajd samochodów terenowych i zawody w drifcie. Piknik zorganizowany został z okazji 40 lecia Automobilklubu Bialskiego które przypada w tym roku. Puchary i medale wręczał Prezydent Miasta Biała Podlaska Dariusz Stefaniuk.

Dziękujemy uczestnikom, a także wszystkim osobom które przyczyniły się do sprawnej organizacji imprezy, mamy nadzieję że wszyscy mile będą wspominać wizytę na naszym lotnisku, wkrótce zapowiedzi kolejnych imprez.