RAJD ZIMOWY „Arłamów” już 6-8 marca 2014

Na otwarcie tegorocznego cyklu LOTOS RSMP po raz pierwszy zostanie rozegrany 1. Rajd Zimowy „Arłamów” (6-8 marca 2014) z bazą w Arłamowie w Górach Słonnych we wschodniej części Podkarpacia. Organizacji tej imprezy podjął się Automobilklub Rzeszowski.

Zdzisław Grzyb, Prezes Zarządu Okręgowego PZM w Rzeszowie potwierdza, że została już ostatecznie zatwierdzona trasa imprezy, która będzie przebiegała przez powiaty przemyski, przeworski i jarosławski. Łącznie do pokonanie będą 163 km odcinków specjalnych. Baza zawodów zlokalizowana w nowym ośrodku hotelowym „Arłamów” leży w powiecie bieszczadzkim. Na początku lutego zacznie funkcjonować strona internetowa rajdu – zapowiada Prezes Grzyb (www.rajdarlamow.pl).

-Oczywiście dość nietypowy przebieg tegorocznej zimy rodzi niepewność, czy trasa będzie zaśnieżona, czy też całkowicie wolna od śniegu, ale przecież do startu pozostało jeszcze siedem tygodni i nie warto teraz wróżyć z fusów jakie zapanują warunki. W każdym razie wybrane przez nas odcinki specjalne mają nawierzchnię asfaltową i nie ma obaw, że rajdówki ugrzęzną w błocie i roztopionym śniegu – dodaje Damian Dobrowolski, Dyrektor rajdu.

- Mamy zapewnione w kompleksie hotelowym „Arłamów” bardzo dogodne miejsce, które w dodatku stwarza korzystne warunki dla urządzenia tam kwatery głównej naszego rajdu. Dodatkowo na parkingach hotelowych rozlokowany będzie park serwisowy. W jednym miejscu będą mogli przebywać nie tylko organizatorzy, ale także zespoły rajdowe, dziennikarze, goście zawodów. To będzie punkt jednoczący całą imprezę i w ten sposób korzystnie kształtujący jej atmosferę. Gospodarze hotelu przewidzieli dla zespołów rajdowych specjalne zniżki, ale im bliżej terminu zawodów, tym mniej pozostaje wolnych miejsc, zatem lepiej nie zwlekać z rezerwacją miejsc – zauważa Marek Dobrowolski – Prezes Automobilklubu Rzeszowskiego.

Share
Samochody: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 

News

Cieszynka dla Halickiego, RPP dla Palidera
Hubert Palider i Mateusz Fortuna zdobyli Rajdowy Puchar Polski. Załoga... więcej
Galeria zdjęć z jubileuszowego 40. Rajdu Cieszyńskiej Barbórki
Zdjęcia autorstwa Grzegorza Rybarskiego www.FotoRajdy.pl
Leob kontra Ogier! Dwóch Sebów pojedzie Monte Carlo 2015
Dwa DS 3 WRC zgłoszone do mistrzostw świata producentów w Rajdzie Monte Carlo... więcej
Barbórka 2014 pełna gwiazd
Do organizatora Rajdu Barbórka napływają zgłoszenia od zawodników, których w... więcej
Dakar bez Kaczmarskiego
Martin Kaczmarski nie pojedzie w Rajdzie Dakar 2015. Najmłodszy polski zawodnik... więcej
Kubica na Monza Rally Show
Jak informuje Autosprint, Robert Kubica poprowadzi Fiestę WRC z A-Style Team w... więcej
Podium na pożegnanie
Sébastien Ogier i Julien Ingrassia ponownie wygrali Wales Rally GB. Najszybsza... więcej
Najlepszy wynik Domżały
Aron Domżała, po czterech latach ponownie tworzący załogę z Kamilem Hellerem,... więcej
Off Road Show Poland 2014 już za nami
W ostatni weekend byliśmy obecni na targach "Off Road Show Poland 2014... więcej

Strony