Deklaracja jakości

PZM od wielu lat świadczy usługi na rzecz Klientów korporacyjnych i indywidualnych, w tym także członków narodowych klubów motorowych i turystycznych w Europie. Wraz z nimi współtworzy największą europejską sieć pomocy, identyfikowaną przede wszystkim poprzez wysoką jakość i kompleksowość oferowanych usług.

Rosnące oczekiwania użytkowników pojazdów oraz nasilająca się konkurencja krajowa i zagraniczna powodują, że to właśnie jakość świadczonych usług stała się dziś kryterium decydującym w dłuższej perspektywie o wynikach firmy oraz jej sukcesie rynkowym. PZM dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania swoich klientów oraz partnerów, zarówno na etapie opracowywania zindywidualizowanej oferty, jak też w toku bieżącej współpracy.

Wszelkie działania podejmowane przez PZM w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług zostały ujęte w jednolity System Zarządzania Jakością. System ten jest częścią Polityki Jakościowej stanowiącej centralny element strategii rozwoju firmy, integrujący wszystkie jej funkcje wokół zasadniczego celu – świadczenia usług zgodnych z oczekiwaniami ich beneficjentów.

Tomasz Domagalski
Prezes Zarządu

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Ubezpieczenia:
Województwo:
Bony INTERRISK TU S.A. VIG:
Menu:
Z przyjemnością informujemy, że INTERRISK Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oferuje Klubom zrzeszonym w Polskim Związku Motorowym, członkom tych Klubów a także ich pracownikom, kompleksowe ubezpieczenie Dom Max ze specjalną zniżką w wysokości 15%. Bliższych informacji na ten temat udzielają wszystkie Spółki PZM oraz Oddziały INTERRISK. Ogólne warunki tego ubezpieczenia są dostępne na stronie internetowej www.interrisk.pl
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: